top of page

iptal & iade

i. semt gezileri

    a. tur tarihinden 24 saat öncesine kadar iptaller gerçekleştirilebilir ve bu durumda ücretin tamamı 10 iş günü içerisinde iade edilir.
    b. tur tarihine 24 saatten az bir zaman kala gerçekleştirilen iptaller için herhangi bir iade yapılamamaktadır.
    c. guideist, herhangi bir rezervasyonu herhangi bir sebepten ötürü bildirimde bulunmaksızın tur tarihinden 1 hafta öncesine kadar iptal etme hakkını haizdir. sözkonusu iptal durumunda ücretin tamamı 10 iş günü içerisinde ödemeyi gerçekleştirenlere iade edilecektir.
    ç. tura zamanında gelmeme veya geç gelme dolayısıyla herhangi bir iade yapılamamaktadır.
    d. katılımın yeterli olmaması durumunda tur tarihinden itibaren 10 iş günü içerisinde iade yapılmaktadır.

ii. kişiye özel

    kişiye özel hizmetlerimizin iptal ve iadeleri, verilecek hizmetin doğası gereği yapılacak sözleşme üzerinde belirtilecektir. 

iii. genel koşullar

    a. iptaller yazılı olarak, tarafınıza fatura kesilmişse hizmete ait faturanın ilişikli olduğu e-posta yoluyla yapılmalıdır.
    b. rezervasyonların iptali ancak tarafınıza e-posta yoluyla bildirim gönderdiğimizde ve tüm ücretlerin geri gönderimi tamamlandığında gerçekleşir.
    c. guideist'in tüm hizmetleri bir bütündür; bundan ötürü bir rezervasyon gerçekleştikten sonra, mücbir sebep veya şahsî tercih kaynaklı herhangi bir sebepten ötürü istifade edemeyeceğiniz/etmeyeceğiniz bir hizmet kısmıyla alâkalı herhangi bir kısmî iade sözkonusu olamaz.
    ç. kredi kartının yetkisiz kullanımıyla bir rezervasyon yapılması ve hizmetin gerçekleşmesi durumunda herhangi bir iade yapılmaz.

bottom of page