top of page

     eski istanbul'dan da eski, ''körler ülkesi'' lakabıyla meşhur kadıköy... bu lakabın ne kadar tartışmalı olduğunu kadıköy sokaklarının canlı, hareketli ve ışık dolu oluşlarıyla bu gezimizde görebileceğiz.
     rotamızı; boğa heykeli, surp levon ermeni katolik kilisesi, nazım hikmet kültür merkezi, süreyya operası, aya triada rum ortodoks kilisesi, barlar sokağı olarak bilinen kadife sokak, osmanağa camii, surp takavor ermeni ortodoks kilisesi, aya eufemia rum ortodoks kilisesi, fransız meryem ana katolik kilisesi, all saints şapeli, sarıca paşa köşkü, aya katerina ayazması, barış manço evi, mahmut muhtar paşa köşkü ve moda çay bahçesi oluşturacak. 

Untitled1-114.jpg
Untitled1-086.jpg
2-082.jpg
Untitled1-021.jpg
Untitled1-025.jpg

tarih: -

ücret: 950,00 TL (KDV dahil)

kontenjan: 15

rezervasyon

rezervasyonunuz sonrası sizinle e-posta yoluyla iletişime geçilecek, gerekli bilgiler paylaşılacaktır.

ücrete dahil olanlar:

rehberlik hizmeti.

ücrete dahil olmayanlar:

 

ulaşım masrafları, öğle yemeği.

22.jpg

notlar:

- bu gezimizde bazı yerler içeriden ziyaret edilecek olup, bazıları dışardan görülebilecektir. bununla ilişkili uygulamalar değişkenlik gösterdiğinden kesin bir bilgi verilememektedir.

- barış manço evi bayramlarda, pazartesi günleri ve resmi tatillerde kapalıdır. giriş için biletler internet üzerinden satılmaktadır.

- cami ziyaretlerimizde başörtüsü genellikle ücretsiz verilmektedir fakat tavsiyemiz kendi başörtünüzü getirmenizdir.

- yürüyerek gezecek olmamız dolayısıyla, rahat ayakkabılar giyip yanınızda mümkün olduğunca az eşya getirmeye özen göstermeniz sizin için daha yararlı olacaktır.

- buluşma noktamız boğa heykeli olup, rehberiniz ''guideist'' yazılı işaret levhasıyla sizi bekliyor olacaktır.

- güvenli bir iletişim için, gerekmesi halinde turlarımızda kulaklık sistemi kullanıyor olacağız. gerekli yönlendirmeler tur başlangıcında veya tur öncesinde yapılacaktır. sağlık nedenlerinden ötürü kulaklık tedarikimiz olmayıp, kendi kulaklıklarınızı getirmeniz tavsiyemizdir.

- gezimiz 10:00'da başlayıp, genellikle 17:00 civarında, bitiş noktamızda sona ermektedir.

- rehberiniz ziyaret sıralamasında değişiklik yapabilir.

- öğle yemeği için mekan tavsiyeleri verilecektir.

- 0-6 yaş arası ücretsizdir.

- gezimiz 0-6 yaş arası çocuklar hariç en az 8, en fazla 15 kişiliktir. 

- katılımın yeterli olmaması durumunda gezi iptal edilecek olup, ücretler sahiplerine 10 iş günü içerisinde iade edilecektir.

- fiyatlarımıza kdv dahildir.​

bottom of page